HAKKIMIZDA

Biz, “ÖZASYA Filitre”, ÖZASYA otomotiv Yedek Parça İth.İhr.ve San Limited şirketi sahipliğinde 20 yılı aşkın süredir kapsamlı dağıtım ağımız ve geniş ürün yelpazesimiz ile otomobil ve hafif ticari araç filitre sektörünün kabulünü kazanmış bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

 

Gerek Dünya pazarlarındaki güçlü ve güvenilir tedarik kaynaklarımız ve gerekse kendi üretim hatlarımızdan sunmakta olduğumuz yüksek kaliteli ve geniş ürün yelpazemizin memnuniyet verici sonucu olarak ; Müşterilerimizin hemen her ihtiyaçlarında yanlarında olmaktan gurur duyarız.

Yüksek ürün kalitesi ,zamanında teslimat, ve profesyonel servis anlayışımız ÖZASYA Filtre olarak başlıca vazgeçilmezlerimizdir.Bizleri sektörümüzün daha üst sıralarına taşıyacak olan bu değerlerimizle ÖZASYA Filtre ; 2019 yılında aylık ortalama 100.000 adet satış hacmine ulaşmıştır.

İnsana odaklı yüksek performanslı hizmet anlayışımız ile tüm ilişkilerimizde güvenirliliğin ön saflarında kalmayı sonsuza kadar devam ettireceğiz.

Vizyonumuz

Tüm ilişkilerimizde ,şeffaflıkla desteklenmiş üst düzey profesyonellik ,samimiyet ve iyi niyet anlayışımızla müşterilerimizin sadakat ve güvenini kazanmak. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak ,müşterilerimizi ürün ve servisimizden fazlasıyla tatmin eden özverili çalışmalarımızı devam ettirmek. Sadece en iyi kaliteli ürünü değil ; uzun vadeli ve samimi iş birliği sunmak . Müşteri talep ve ihtiyaçlarına duyarlı , gecikmeksizin mukabele eden , Kalite , emniyet, ve zamanında servis bazlı uzun vadeli ilişkiler kurmak… Üretim ve ürün geliştirme fazlarında verimlilik ve yüksek kalite standartlarını ön planda tutmak Doğrulanmış bilgi ve son teknolojik gelişmelere dayalı işlevsel güvenirlikte fark yaratmak Tüm çalışanlara eşit mesafede adil davranarak , verimli ve sorumlu çalışmalarını sağlayarak kalite gelişimini üst seviyelerde tutmak Her türdeki yatırım , emek ve üretime saygılı olmak Yasal kurallara ve etik değerlere sadık kalarak , sorunlara akıl ve mantıkla çözüm odaklı yaklaşmak.

Misyonumuz

Müşterinin sadakatini kazanmak için özel çaba göstermek. Sadece en kaliteli ürün yerine müşterilere uzun süreli dostluk sunmak. Müşterilerle ilgilenirken duyarlı olmak. Karşılıklı güven ile desteklenen samimiyeti ve adaleti sağlamak. Faaliyetlerin her aşamasında üst düzey profesyonelliğe önem vermek. Doğru bilgi ile işlevsellik ve güvenilirlikte ısrarcı olmak. Tüm çalışanlara adil davranmak ve onları maliyet için kalite yönetim sistemlerine teşvik etmek etkin üretim. Hem üretim hem de ürün geliştirme aşamalarında en yüksek verimliliği sağlamak.

289885‘den fazla satış hacmi
490150‘den fazla üretim
250000‘den fazla mutlu müşteri
Yardıma mı ihtiyacınız var?